ICCO’nun ödül programı ICCO Global Awards’ın ikincisine başvurular başladı

icco_global_awards_2016

İDA’nın temsilciliğini yaptığı, Uluslararası İletişim Danışmanları Organizasyonu’nun (ICCO) bu yıl ikincisini düzenlediği ICCO Global Awards 2016 için geri sayım başladı. 20 Ekim’e kadar başvuruların süreceği etkinliğin, kazananları 1 Aralık 2016 tarihinde Londra’da yapılacak ödül töreni ile açıklanacak.

Tüm dünyadan PR ve iletişim danışmanlığı şirketlerinin ortak sesi olmak amacıyla kurulan Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu’nun (ICCO), bu yıl ikincisini düzenlediği ICCO Global Awards ile dünyanın önde gelen PR uzmanlarından oluşan jürisi, dünya PR sektöründeki uygulamaların mükemmeliyet ve etkinliğini değerlendirecek. Uluslararası ödül programları tarafından kabul edilmiş olan ICCO Global Awards programında, etkinlik, ölçümleme, sonuç ve dünya PR sektörü üzerindeki etkisi kıstaslarını temel alarak değerlendirme yapılıyor.

Başvurular Global ICCO PR Awards adresinden yapılabildiği programın tüm detaylarının bulunduğu şartnameyi buradan indirebilirsiniz.

20 Ekim’e kadar başvuruların süreceği etkinliğin, kısa listesi 17 Kasım’da, kazananları ise 1 Aralık 2016 tarihinde Londra’da yapılacak ödül töreni ile açıklanacak.

Projeniz ne kadar yaratıcı olursa olsun, bir sonucu ulaşmamışsa ICCO Global Ödülü’nü kazanamaz!

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu – ICCO, Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Avustralya’dan, iletişim danışmanlığı şirketlerinin oluşturduğu, 48 ülkeden dernek ve sivil toplum kuruluşlarının üyeliği bulunan ve 2 bin 500’den fazla PR şirketini temsil ediyor. Halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörünü geliştirmek, genişletmek ve hizmet standartlarını yükseltmek amacıyla kurulan İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), aynı zamanda ICCO’nun Türkiye temsilciliğini yürütüyor.