Ünite İletişim’in yeni müşterisi Hepsipay

 

Hepsiburada iştiraki BDDK lisanslı elektronik para ve ödeme hizmetleri markası Hepsipay, iletişim danışmanlığı için Ünite İletişim’den hizmet alacak.

Doğan Online’ın Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük etme, kolay ve güvenli e-ticareti yaygınlaştırarak sektörü büyütme vizyonu çerçevesinde kurulan ve Hepsiburada’nın %100 iştiraki olarak şirketlere ve girişimcilere elektronik ticaret alanında işlerini geliştirme konusunda destek olan Hepsipay, iletişim danışmanlığını yürütmek üzere iş ortağı olarak Ünite İletişim’i tercih etti.

En yeni teknolojileri, ödeme yöntemlerini ve yüksek hızı finans dünyasına taşıyarak, işletmelere ve tüketicilere kolay ulaşılır, güvenli hizmetler sağlamayı hedefleyen Hepsipay, işyerlerinin farklı ihtiyaçlarına ve eTicaret iş modellerine yönelik geliştirdiği Sanal POS ödeme altyapısı ile Türkiye’nin en büyük 7 kart markasına tek çekim ve taksit avantajlarını sunuyor. Hepsipay, güvenli ve gelişmiş yazılım teknolojisi, avantajlı komisyon oranları ve hızlı tahsilat, kolay ödeme, raporlama gibi ayrıcalıklı ödeme hizmetleriyle işlerini büyütmek isteyen eTicaret girişimcilerinin tercihi.

Dünyanın önde gelen iletişim pazarlaması şirketi Edelman’ın Türkiye’de münhasır temsilcisi olan Ünite İletişim, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası itibarlı kurumlara; stratejik planlama, içerik ve proje üretimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi, reklam ve tasarım, kurumsal yayıncılık ve dijital iletişim süreçlerini içeren entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.