ICCO GLOBAL AWARDS KAZANANLARI VE HALL OF FAME 2018 AÇIKLANDI

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ödül programı ICCO Global Awards 2018’in kazananları açıklandı. İDA Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda ICCO Yönetim Kurulu Üyesi olan Özge Uzun’un jürisinde olduğu ödül programının 19 dalda kazanlarına ödülleri düzenlenen törende takdim edildi. Törende ayrıca ICCO Hall of Fame 2018 üyeleri de açıklandı.

Törende ayrıca, Ketchum’un CEO’su Barri Rafferty ve SPN Communications’ın CEO’su Andrey Barannikov’un PR sektörüne yaptıkları katkılardan dolayı ICCO Hall of Fame’in 35. ve 36. üyeleri olarak seçildikleri ilan edildi.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden küresel standartları yakalamış projelerin başarılarını PR sektörü ile paylaşmasına olanak sağlayan ICCO Global Awards, her yıl İletişim danışmanlığının etkisini kanıtlayan projeleri, iş ortaklıklarını, PR şirketlerini ve profesyonellerini ödüllendiriyor.

ICCO Hall of Fame (HoF) ise, halkla ilişkiler sektörünün ilerleyişine katkıda bulunan, sektörün faaliyetlerini küresel çapta genişleten  ve profesyonel duyarlılıkla kültürel duyarlılığı bir araya getiren kişileri tanıtma onurlandırma ihtiyacı ile 2003 yılından beri devam ediyor.

ICCO Global Awards kazananlarının tam listesine ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: https://iccopr.com/icco-announces-winners-of-its-global-awards-2018-and-inductees-to-hall-of-fame/