Allergan Medikal Estetik’in İletişim Ajansı Communication Partner oldu

Allergan Türkiye, Medikal Estetik ve Küçük Bir Dokunuş platformunun yeni dönem iletişim danışmanlığı kapsamında Communication Partner’la el sıkıştı. Dünya genelinde 17 bin çalışanıyla 100’ün üzerinde ülkede yenilikçi ilaçlar, tıbbi cihazlar ve biyolojik ürünler geliştirerek hizmet sunan global biyofarmasötik şirketi Allergan’ın Medikal Estetik birimi ve Küçük Bir Dokunuş platformunun yeni iletişim ajansı Communication Partner oldu.

Global merkez ofisleri Dublin (İrlanda) ve New Jersey’de (ABD) yer alan ve yenilikçi ilaçlar, tıbbi cihazlar ve biyolojik ürünler geliştirmek, üretmek ve tüm dünyadaki hastalarına sunmaya odaklanan, alanında öncü Allergan, Türkiye’de Medikal Estetik ve Küçük Bir Dokunuş platformunun iletişim danışmanlığı hizmeti için Communication Partner’la anlaştı.

Sağlık ve güzelliği buluşturan yenilikçi ürünlere sahip Allergan; Türkiye’de göz sağlığı, medikal estetik, nörolojik bilimler ve üroloji alanlarında hizmet veriyor.

Birlikte çalıştığı markaların “iletişim ortağı” olma misyonuyla hizmet veren Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘Dijital PR’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ başlıklarında topluyor. Holmes Report tarafından 2017 yılında Ortadoğu’nun ilk 5 ajansı arasında gösterilen Communication Partner’ın uluslararası Altın Sabre ödülü de olmak üzere birçok ödülü bulunuyor. Ajans, kurucusu olduğu Communication Platform ile İstanbul dışında sekiz ilde de hizmet veriyor.