ICCO GLOBAL ZİRVESİ 9-10 EKİM’DE LİZBON’DA

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) tarafından düzenlenen ve halkla İlişkiler alanında yeni bakış açıları ve fikirlerin paylaşıldığı önemli bir etkinlik haline gelen ICCO Global Zirvesi, bu yıl 9-10 Ekim tarihlerinde Lizbon’da Altis Grand Hotel’de gerçekleştirilecek.
Bu yıl “Dönüşüm ’19 – Küresel Halkla İlişkiler Gündemini Yönlendiren Yetenek ve Teknoloji” teması etrafında kurgulanan zirvede, dünyanın çeşitli ülkelerinden halkla ilişkiler alanında lider isimler sektörü yeniden değerlendirebilmek için son tartışmalara, yeni ortaya çıkan ve çözüm bekleyen konulara odaklanacak.
Zirve programı, geleneksel iletişim yöntemleri içinde teknoloji kullanımı ve bununla birlikte sektördeki yeni uygulamaların hızla değişen medya ortamına uyum sağlaması konulu paneller ve çalıştaylardan oluşuyor. Zirveye CEO, Kurucu ve Yönetici seviyelerindeki 300 temsilci ve ICCO ağındaki 66 ülkeden 3.000 PR ajansı ve kuruluşu temsilcilerinin katılması bekleniyor.

Liderlik Sınıfı Kıdemli PR Uzmanlarını Yeni Rollerine Hazırlayacak

Zirveden bir gün önce ICCO Global Liderlik Akademisi’nin tasarladığı ustalık sınıfı eğitimi de programda yer alıyor. Eğitim, bir sonraki adımını atmaya hazırlanan kıdemli PR uzmanlarına yönelik olup 8 Ekim 2019’da 13:00 – 17:00 saatleri arasında zirve ile aynı salonda gerçekleştirilecek. Katılımcılar, kriz simülasyonunun ardından liderliğin temel becerilerini öğrenerek C-Suite liderlik rollerine hazırlanacaklar.
Eğitimler PRCA Eğitmenleri Emma Ewing ve Kate Hartley ile Bayer Global İletişim Eski Başkan Yardımcısı Christina Clinton tarafından verilecek. Eğitimi tamamlayan katılımcılara Halkla İlişkiler ve İletişim Liderliği Diploması verilecek.

ICCO’nun 30 Yıldönümü de Lizbon’da Kutlanacak

Lizbon, sadece zirveye değil, aynı zamanda 9 Eylül Çarşamba akşamı ICCO’nun 30. Yıldönümünü kutlamasına da ev sahipliği yapacak.
Bu global etkinliğin bir parçası olmak isteyenler, katılım ve program detayları için iccosummit.org/ sitesini ziyaret edebilirler.

Program için: http://www.iccosummit.org/full-agenda/

Konuşmacılar hakkında bilgi almak için: http://www.iccosummit.org/2019-speakers/

Ustalık Sınıfı’na kayıt olmak, eğitim içeriği ve eğitmenler hakkında detaylar için: http://www.iccosummit.org/icco-global-leadership-masterclass/