ICCO GLOBAL AWARDS’A BAŞVURULAR 15 EKİM’E KADAR DEVAM EDECEK

 

Türkiye temsilciliğini yürüttüğümüz Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu’nun (ICCO) dördüncüsünü düzenlediği ICCO Global Awards için başvurular devam ediyor. Bu yıl 15 yeni kategorinin eklendiği ödül programına başvurular 15 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecek.

Dünyanın önde gelen PR uzmanlarından oluşan ICCO Global Awards jürisi, global PR sektöründeki uygulamaların mükemmeliyet ve etkinliğini değerlendirecek. Bireysel, ajans ya da network olarak başvurabilmenin mümkün olduğu ICCO Global Awards’da başvurular değerlendirilirken etkinlik, ölçümleme, sonuç ve sektör üzerindeki etkileri gibi kriterler temel alınıyor.

Ödül programı için standart başvuru dönemi 4 Ekim’de, geç başvuru dönemi ise 15 Ekim’de sona erecek. Kısa liste ise 24 Ekim’de açıklanacak. Kazananlar 3 Aralık’ta Londra’da düzenlenecek olan törende ödüllendirilecek.

Kategoriler ve ücret bilgileri için: http://awards.iccopr.com/award-categories/

Başvuru koşulları için: http://awards.iccopr.com/how-to-enter/

Ödül gecesi hakkında bilgi için: http://awards.iccopr.com/awards-night/

ICCO Hakkında:

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu – ICCO, Avrupa, Asya, Afrika, Amerika, Orta Doğu ve Avustralya’da bulunan 66 ülkeden iletişim danışmanlığı alanında faaliyet gösteren dernekleri ve 3 binden fazla PR şirketini temsil ediyor.