Ergun Gumrah

BAŞKAN
Ergun Gümrah
Goodworks İletişim
Yönetim Kurulu Başkanı

Ajans Başkanı. Ergun Gümrah, Gazeteciliğe 1984 yılında İzmir, Yeni Asır’da başladı. İstanbul’da; Sabah, Hürriyet ve Milliyet EP dergilerinde muhabir olarak çalıştı. 1993 yılında Dr. Stress programının yapımcısı oldu. 1994-1997 yılları arasında Türkiye’nin ilk ekonomi kanalı olan Kanal E’nin stratejisini belirledi. Prototipini hazırlayarak, 4 yıl boyunca Genel Koordinatörlüğü’nü yürüttü. 1997-1999 yıllarında Kent TV’nin yeniden yapılanmasını gerçekleştirdi ve Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptı. 2000 yılında Cumhuriyet TV’yi, 2001 Ocak ayında Türkiye’nin ilk sağlık kanalı olan Medical Channel’ın kuruluşunu gerçekleştirdi.

2001-2014 arasında Leo PR – MSLGROUP Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüttü. Türkiye’de TV ve Medyada Haber Olmak isimli iki çok yazarlı kitabı bulunmaktadır. Gazetecilik ve Halkla İlişkiler dalında çok sayıda ödülün sahibidir. 1 Ocak 2015 tarihinde GOODWORKS iletişim Danışmanlığını kuran Gümrah,  Halkla ilişkiler Derneği, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, İzmir Gazeteciler Cemiyeti, Çağdaş Gazeteciler Cemiyeti ve Basın Konseyi üyesidir.

emiine_cubukcu_ogiilvy_pr

Başkan Vekili
Emine Çubukçu

OGILVY Halkla İlişkiler
Genel Müdür

Reklam, halkla ilişkiler ve kamu ilişkilerinde 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Emine Çubukçu, 2009 yılından bu yana Ogilvy PR’ın Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ogilvy PR’a katılmadan önce Washington DC’de Aman and Associates’de Müşteri Grubu Yöneticisi olarak görev yaptı. Burada çalıştığı sürede aralarında Lifetime Television for Women (Kadınlara Yönelik Şiddeti Durdurun Kampanyası) TNT, mediamattersforamerica.orgbreastcancer.org, A.B.D Adalet Bakanlığı, The New Republic ve çeşitli STK’ların da bulunduğu çok sayıda müşteriye hizmet verdi. Türkiye’de ise çeşitli uluslararası reklam ajanslarında çalıştı.

Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlayan Çubukçu’nun, İstanbul Üniversitesi ’nden MBA derecesi bulunuyor.

Emine Çubukçu, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (IDA) ve Uluslararası İletişim Danışmanları Organizasyonu (ICCO)  Yönetim Kurulu Üyesidir.

EsraSengulenUnsur2
ÜYE
Esra Şengülen Ünsür

Artı İletişim Yönetimi
Yönetici Ortak
Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde aldığı lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Aralarında Tarih Vakfı, Türkiye Aile Planlaması Derneği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında görev aldı ve 2000 yılında halkla ilişkiler dünyasına adım attı. Türkiye’nin saygın ajanslarında deneyim edinmesinin ardından Artı İletişim Yönetimi’nde göreve başladı. Halen, finanstan hızlı tüketim ürünlerine, sanayiden turizme pek çok sektörden yerli ve uluslararası kuruma iletişim danışmanlığı hizmeti veren Artı’nın yönetici ortakları arasında yer alıyor. 2011 yılında Türkiye’nin ilk ve tek nöropazarlama şirketi ThinkNeuro’nun kurucuları arasında yer alan Ünsür, İngilizce ve Fransızca biliyor. 2005 yılı itibarıyla Artı İletişim Yönetimi Yönetici Ortağı görevini yürütüyor.
Ozge_Uzun
ÜYE / Sekreter
Özge Uzun

Lobby İletişim
Genel Müdür
Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde tamamladıktan sonra İspanya’da çeşitli eğitim programlarına katıldı. 2002 yılında, aile  şirketi  Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı'nda iş hayatına atıldı. Şirketin ikinci kuşak temsilcisi olarak, Lobby’nin büyüme alanlarının lobi, etkinlik yönetimi ve iletişim danışmanlığı olarak tespiti ve bu yönde gelişimi sürecine liderlik etti. 2011 yılında şirketin genel müdürlüğünü üstlenen Özge Uzun, halen Lobby’nin müşteri portföyünde bulunan 50’ye yakın marka ve kuruma hizmet veren yapıya liderlik etmektedir. 2012’den bu yana İDA’da görev alan Özge Uzun, çeşitli üniversite ve eğitim kurumlarının davetlisi olarak sektörel deneyim ve bilgilerini halkla ilişkiler bölümü öğrencileriyle paylaşmaktadır. Bir erkek çocuk annesi olan Özge Uzun, İspanyolca ve İngilizce bilmektedir.
Mustafa Kara
ÜYE / Sayman
Mustafa Kaya
Lorbi Halkla İlişkiler
Ajans Başkanı
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdikten sonra Ajans Press ve Kanal 7'de İletişim Direktörlüğü yaptı. 2004 yılında Lorbi PR şirketini satın aldı. 2013 yılında da Lorbi XL şirketini kurdu. Her iki şirkette pek çok kuruma iletişim danışmanlığının yanı sıra etkinlik yönetimi hizmeti vermektedir. 2002-2004 yılları arasında Uluslararası Reklamcılık Derneği (IAA) Young Chapter Başkanlığı yaptı. Mustafa Kaya, İletişim Mezunları Derneği ve TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) üyesidir.