Ogilvy PR’ın Yeni Müşterisi Kamil Koç

Print

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veren Ogilvy PR müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. En son olarak Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., iletişim faaliyetlerini Ogilvy PR ile yürütme kararı aldı.

Karayolu yolcu taşımacılığının lider ve yenilikçi firması Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., 87 yıldır kontak kapatmadan faaliyetlerine devam ediyor. Bugün 4 bini aşkın çalışanı ve 670 araçlık modern filosuyla 37 il, 186 ilçe ve 515 satış noktasında hizmetlerini sürdürüyor. Günde ortalama 700 ana kalkış yapan firma, günde ortalama 40 bin yolcuya hizmet veriyor. .

1992’de kurulan Capitol Halkla İlişkiler, güçlü bir yerel marka olarak elde ettiği başarı sonucunda 2000 yılında global bir iletişim devi olan WPP Group tarafından satın alındı. Böylelikle Türkiye’de yüzde 100’ü çok uluslu bir firma tarafından satın alınan ilk halkla ilişkiler şirketi ve Ogilvy Public Relations Worldwide’ın Türkiye ofisi oldu. Müşterilerine stratejik iletişim ve halkla ilişkiler danışmanlığı kapsamında algılama yönetimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, medya eğitimi ve kriz yönetimi alanlarında hizmet veren Ogilvy PR’ın portföyünde HSBC, Bosch Ev Aletleri, BP Akaryakıt, Uludağ İçecek, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Siemens Ev Aletleri, Sony Eurasia A.Ş., adidas, PwC ve Efes Pilsen gibi markalar bulunuyor.