>

İletişim Profesyonelleri, diğer disiplinlerden “ipuçları” alacak

ileri_iletisim_danismanligi_fb

İDA ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İşbirliğiyle iletişim profesyonelleri için hazırlanan eğitimlerin 2016 dönemi başlıyor. Katılımcıların diğer disiplinlerden temel bilgileri alabilecekleri “İletişim Mesleğine Diğer Disiplinlerden İpuçları” başlıklı seminer dizisinin ilk bölümü; 12 Mart, 2 Nisan ve 30 Nisan tarihlerinde santralistanbul’da gerçekleştirilecek.

 

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği İDA ve Bilgi Eğitim, iletişim sektörü profesyonelleri için düzenledikleri seminer dizisinin ilk bölümünü 12 Mart Cumartesi günü başlatıyor. “İletişim Mesleğine Diğer Disiplinlerden İpuçları” başlıklı seminer dizisi kapsamında; 12 Mart günü Yrd. Doç. Dr. Erkan Saka ve Ercüment Büyükşener’in sunumuyla Dijital Dünyanın Kodları ve Dijital Stratejik İletişim Yönetimi başlıklı seminer gerçekleştirilecek. Programın ikinci semineri 2 Nisan Cumartesi günü Metin Karaşahin’in gerçekleştireceği Yaratıcı Düşünce Sistematiği başlıklı uygulamalı atölye çalışması olacak. 30 Nisan Cumartesi günü ise İletişim Yönetiminde Etik ve Hukuk: Temel Kavramlar başlıklı bir panel düzenlenecek. Panelin konuşmacıları Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Türkiye Etik ve İtibar Derneği Genel Sekreteri Tayfun Zaman ve Milliyet Gazetesi Ombudsmanı Belma Akçura olacak.

İDA üyesi şirketlerin çalışanları ile İstanbul Bilgi Üniversitesi mensupları, mezunları ve öğrencileri için %15 indirimli sunulacak seminerler, her düzeyden tüm iletişim profesyonellerine açık olacak. Seminerlerin katılımcılarına birer sertifika da sunulacak.

Detaylı bilgi için Bilgi Eğitim’in 0212 311 72 19 numaralı telefonu aranabilir.

 

İletişim Mesleğine Diğer Disiplinlerden İpuçları / Seminer Dizisi

 

Dijital Dünyanın Kodları ve Dijital Stratejik İletişim Yönetimi

12 Mart 2016 Cumartesi

Yrd. Doç. Dr. Erkan Saka/ , İstanbul Bilgi Üniversitesi

Ercüment Büyükşener /Sosyal Medya ve Dijital İletişim Danışmanı

Ücret: 300 TL (KDV dahil)

 

Yaratıcı Düşünce Sistematiği (Uygulamalı Atölye)

2 Nisan 2016 Cumartesi

Metin Karaşahin/Stratejik İletişim& Digital Marketing Ajans Başkanı

Ücret: 450 TL (KDV dahil – Kontenjan 20 kişi)

 

İletişim Yönetiminde Etik ve Hukuk: Temel Kavramlar (Panel)

30 Nisan 2016 Cumartesi

Hakan Güldağ / Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Tayfun Zaman / TEİD (Türkiye Etik ve İtibar Derneği) Genel Sekreteri

Belma Akçura / Milliyet Gazetesi Ombudsmanı

Ücret: 150 TL (KDV dahil)

ileri-iletisim-egitim_2016-mart