CGV Mars Entertainment Group’un İletişim Çalışmaları Excel’e Emanet

Türkiye’nin köklü sinema zinciri CGV Mars Entertainment Group, iletişim faaliyetlerini yönetecek ajansını seçti. CGV Mars Entertainment Group’un  tüm iletişim çalışmaları Eylül ayı itibarıyla Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet.

 2016 yılında CJ Güney Kore’nin en büyük multiplex sinema zinciri bünyesine katılan CGV Mars Entertainment Group’un tüm iletişim faaliyetleri; hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Sinema izleyicisine ayrıcalıklı hizmet kalitesi, farklılaştırılmış salonları ve içerikleriyle üstün bir sinema keyfi sunmayı amaçlayan CGV Mars Entertainment Group, Türkiye’de 36 şehirde bulunan 99 Cinemaximum sinemasında filmseverlerle buluşuyor. Yakın zamanda bünyesine kattığı Türkiye’nin ilk donmuş yoğurt markası Yoort ile sinema içinde eğlenceli, sağlıklı lezzetlerle misafirlerine sunduğu deneyimi daha zenginleştiren CGV Mars Entertainment Group, bünyesinde bulunan CGV Mars Dağıtım ile film dağıtımı alanında; CGV Mars Medya olarak da reklam sektöründe Türk sinema sektörüne hizmet veriyor. CGV Mars Entertainment Group, aynı zamanda Cinemaximum salonlarındaki 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile buluşturan ilk ve tek şirket olma özelliğini taşıyor.