>

ICCO 2024 Global Zirvesi İstanbul’da Düzenlenecek

ICCO Global Zirvesi 2024 organizasyonu 10 ve 11 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. Zirvenin İstanbul’da yapılacağı Varşova düzenlenen 2023 zirvesinin sonunda duyuruldu.

ICCO Başkanı Grzegorz Szczepanski şu sözleri söyledi:

“Türkiye’deki üyemiz İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) dinamik, aktif ve küresel meselelerle yakından ilgileniyor. Bu yıl Varşova’da gerçekten harika bir Zirve yaşadık. 2024’te İstanbul zirvesinin de büyük bir başarı olacağına eminim”.

İDA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kutlay şöyle konuştu:

“İstanbul’un gelecek yıl düzenlenecek ICCO Global Zirvesi’nde dünyanın her köşesinden halkla ilişkiler uzmanlarını ve liderlerini sıcak bir şekilde ağırlayacak olmasından büyük mutluluk duyuyorum.  Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayacak zirvenin iş dünyasının gelişen, bu hareketli merkezine, muazzam bir tarih ve kültüre sahip bu şehre gelmesi için mükemmel bir zaman. Hem köklü hem de hızla gelişen bölgelerden konuşmacıların katılacağı heyecan verici bir gündemi şimdiden planlıyoruz. İstanbul gerçek anlamda uluslararası bir zirveye ev sahipliği yapacak. Şimdiden ajandanıza not edin.”

ICCO Global Zirvesi 1999 yılından beri Asya, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Avrupa’da çeşitli ülkelerde gerçekleştirildi. Etkinlik Türkiye’ye ilk kez gelecek.