>

İDA Akademi Ödülleri’ne Başvurular Sona Erdi

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği olarak (İDA) “İDA Akademi” çatısı altında bu yıl hayata geçirdiğimiz yepyeni ödül programı İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 16 Aralık 2019 Pazartesi günü sona erdi. Üniversite öğrencilerinin yaratıcı fikirlerini, sunum becerilerini desteklemeyi ve başarılı projeleri hayata geçirmeyi amaçladığımız İDA Akademi Ödüller’nin kazananları 15 Ocak 2020 Çarşamba günü PRİDA İletişim ödülleri kazananları ile aynı sahnede açıklanacak.

Ödül programına başvuran öğrenciler Reklamverenler Derneği tarafından içeriği ve şartları belirlenen, reklamda toplumsal cinsiyet eşitliği ile ilgili kısa vadede farkındalık, uzun vadede algı değişimi yaratacak bir kurumsal iletişim kampanyası hazırladılar.  Başvurular ön eleme aşamasında incelendikten sonra yapılacak ana değerlendirmede finale kalan sunumlar izlenecek. Kazanan ilk üç ekip PRİDA ödül töreninde fuayede kendilerine ayrılan alanda konuklara sunumlarını yapacak ve daha sonra ödüllerini alacaklar.

İDA Akademi Ödülleri’nin yönetmeliğine, başvuru takvimine, başvuru giriş sayfasına, izlenecek briefe ve daha fazla bilgiye www.idaakademi.org  web sitesinden ulaşılabiliyor.