>

PRİDA İletişim Ödülleri 2021 Finalistleri Belli Oldu

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl dördüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’nde finale kalan projeler belli oldu.  PRİDA 2021 jürisi 7 Mayıs Cuma günü düzenlenecek toplantıda bir araya gelecek ve finale kalan projeleri değerlendirecek.

İDA’nın başarılı iletişim projelerini, sürdürülebilir işbirliklerini, iletişim emektarlarını ve sektör çalışanlarını ödüllendirildiği ve bu yıl dördüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’nin değerlendirme süreci devam ederken finale kalan projeler açıklandı.  İDA ve Genç İDA üyelerini, iletişim ve araştırma sektörlerini, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarını temsil eden profesyonel iletişim uzmanlarından oluşan jüri, 7 Mayıs Cuma günü yapılacak toplantıda finale kalan 95 başvuruyu değerlendirecek.

Ana değerlendirmede alt kategorilerde kazananlar belirlendikten sonra, En Başarılı Stratejik İletişim Uygulaması, En Başarılı Pazarlama İletişimi Uygulaması, En Başarılı Medya İletişimi Uygulaması, En Başarılı Dijital & Sosyal Medya Uygulaması büyük ödüllerine hak kazanan projeler belirlenecek.

Özel Ödüller başlığı altında Ezber Bozan Proje ödülünün sahibini PRİDA jürisi belirleyecek. Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından Sürdürülebilirlik Fikirleri kategorisinde ve Facebook tarafından Facebook Özel Ödülü kategorisinde birer proje, işbirliği yapılan kurumların kendi değerlendirme yöntemiyle belirlenerek özel ödüle hak kazanacak.

PRİDA İletişim Ödülleri 2021 jürisine ve finale kalan projelerin tam listesine www.pridaodulleri.org web sitesinden ulaşılabiliyor. Kazananlar 20 Mayıs 2021 Perşembe günü açıklanacak ve ödüller sahiplerini bulacak.