>

PRİDA İletişim Ödülleri’ne Başvurular Sona Erdi

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 6 Aralık Cuma günü sona erdi.

İDA’nın iletişim danışmanlığı sektörünün Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek amacıyla başlattığı PRİDA İletişim Ödülleri’nin üçüncüsü için başvurular 6 Aralık Cuma günü saat 23:59 itibarıyla sona erdi.

PRİDA 2020’de ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olmak üzere 6 ana başlık altında 37 kategoride ödüller sahiplerini bulacak. Başvuran projeler Aralık ayı boyunca yaratıcılık, uygulama ve sonuçlarına göre değerlendirilecek. Projeler önce online olarak değerlendirilecek ve finale kalanlar ana değerlendirmede puanlanarak her kategoride en yüksek puanı alan ilk iki proje belirlenecek. Kazananlar 15 Ocak 2020’de düzenlenecek ödül töreninde açıklanarak PRİDA heykelleri takdim edilecek. Projelere katkıda bulunan herkese ayrıca dijital PRİDA rozeti verilecek.

PRİDA İletişim Ödülleri’nin yönetmeliğine, kategoriler ve açıklamalarına ve başvuru formuna www.ida.org.tr  ve www.pridaodulleri.org web sitelerinden ulaşılabiliyor.

Bilgi için: Pelin Çoban Polat / 0530 962 12 08 / pelinp@ida.org.tr