>

PRİDA İletişim Ödülleri’ne Geri Sayım Başladı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’nin sahiplerine kavuşması için geri sayım başladı. PRİDA 2020 ile aynı akşam “İDA Akademi Ödülleri” de başarılı projeleri hazırlayan gençlere takdim edilecek.

İletişim danışmanlığı sektöründeki şirketleri çatısı altında buluşturan İDA’nın üçüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 24 Ekim 2019 – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında yapıldı. Aralık ayı boyunca değerlendirme süreci devam eden PRİDA’nın kazananları 15 Ocak 2020’de Novotel Karaköy’de düzenlenecek törende açıklanacak. Başarılı iletişim projelerinin, iletişim emektarlarının ve sektör çalışanlarının ödüllendirileceği bu gecede, ayrıca İDA Akademi Ödülleri de sahiplerini bulacak.

PRİDA İletişim Ödülleri’nde iletişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler, projeleriyle ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, kategorileri altında, ayrıca işbirlikleriyle ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve adaylarıyla ‘İletişim Emektarları’ başlıkları altında ödüle hak kazanacak. “Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’ başlıkları altında 3 büyük ödül de verilecek.

İDA Akademi Ödülleri’ne Hak Kazanan Gençler Açıklanacak

İDA’nın bu yıl üniversiteli gençlerin yaratıcı fikirlerini ve sunum becerilerini desteklemek amacıyla hayata geçirdiği “İDA Akademi Ödülleri” de PRİDA ödül töreni ile aynı sahnede sahiplerini bulacak. Kazanan ilk üç ekip ödüllerini almadan önce fuayede kendilerine ayrılan alanda konuklara projelerini sunacaklar. Kazanan öğrenciler, projelerinin uygulanması konusunda da desteklenecek.