>

PRİDA İletişim Ödülleri’nin Finalistleri Açıklandı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’nde finale adını yazdıran projeler belirlendi.

Başarılı iletişim projelerinin, iletişim emektarlarının ve sektör çalışanlarının ödüllendirildiği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular tamamlandıktan sonra jüri değerlendirmesi aşamasına geçildi. PRİDA İletişim Ödülleri’nden  bu hafta finale kalan 110 proje belirlendi.

PRİDA 2020’de ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olmak üzere 6 ana başlık altında ödülleri almaya hak kazanan projeler 15 Ocak 2020 Çarşamba günü düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak ve kazananlara ödülleri takdim edilecek. Hem projeleri yürüten ajanslar hem de kurumlar ayrı ayrı PRİDA heykeline sahip olacak.  Projelere katkıda bulunan herkese ayrıca dijital PRİDA rozeti verilecek.

PRİDA İletişim Ödülleri hakkında gelişmeler www.ida.org.tr  ve www.pridaodulleri.org web sitelerinden takip edilebiliyor.

Finalistlerin tam listesine ulaşmak için tıklayın.

Bilgi için: Pelin Çoban Polat / 0530 962 12 08 / pelinp@ida.org.tr