>

Workinton’ın İletişim Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi Oldu

“İyi Çalışanlar Ülkesi” sloganıyla ortak çalışma alanları sektörünün en hızlı büyüyen markası Workinton, iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet etti.

 

“Çalışmak, verimli/iyi çalışmak ve istediğin yerde çalışmak” prensibiyle binlerce girişimciye ve şirkete ortak çalışma alanı, inovasyon ve girişimcilik danışmanlık hizmeti sunan Workinton, iletişim ajansını seçti. Workinton’ın yeni dönemdeki kurumsal iletişim, medya iletişimi, gündem yönetimi gibi tüm iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

Çalışanları bir kahve ödeyecekleri fiyatla, en merkezi lokasyonlarda, hızlı bağlantı, yüksek konsantrasyon ve etkin networking ortamıyla buluşturan Workinton, Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ve Katar Doha’da yer alan şubeleriyle 18 farklı lokasyonda hizmet veriyor. Workinton, sayısı 10 milyona varan mobil çalışanın “iyi çalışması” üzerine yapılandırdığı konseptiyle, 15 bin üye ve 2 binin üzerinde kurumsal firmaya co-working, sanal ofis, hazır ofis ve toplantı odası hizmeti sunuyor. Workinton Lab ile bünyesindeki kurumlara inovatif çözümler de sunan Workinton, dünyanın en iyi girişimcilik ödüllerinden olan Global Startup Awards’tan 2019 yılı En İyi Co-Working Alanı ödülünün de sahibi.

 

 Excel İletişim ve Algı Yönetimi Hakkında

1994 yılında kurulan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel İletişim ve Algı Yönetimi, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi.

Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen Uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.